Suknie Ślubne

Poznaj
naszą markę

Posiadamy kreacje marki Essense of Australia – kolekcja ta łączy w sobie wyrafinowane detale z artystycznym wykończeniem. Suknie charakteryzują się niespotykaną lekkością i bogatymi zdobieniami, kwieciste koronki i elementy vintage przypadną do gustu każdej Pannie Młodej!

suknie ślubne szczecin
salon sukien ślubnych

Spotkanie z przyszłą Panną Młodą odbywa się w prawdziwie baśniowych wnętrzach Pałacu Rajkowo, mieszczącego się w odległości zaledwie 1,5 kilometra od ul. Cukrowej w Szczecinie.

Jak wygląda spotkanie z nami? Przed przymiarką omawiamy Wasze oczekiwania wobec sukni, ale także plany i marzenia, związane z Waszym ślubem. Pragniemy, abyście przez cały czas czuły się swobodnie, dlatego kreacje przeglądamy wspólnie, by wybrać te, które jednocześnie oddadzą Wasz charakter i podkreślą Wasze kształty. Służymy Wam również wsparciem podczas każdej minuty spotkania i doradzamy najlepsze rozwiązania.

Czas oczekiwania na suknię ślubną, wybraną w SISI Bridal wynosi przeważnie od 4 do 6 miesięcy. Kreacja wykonywana jest każdorazowo na indywidualne zamówienie i zawsze idealne dopasowana jest do sylwetki Klientki.

Nasze suknie w prasie

O sukniach dostępnych na naszym salonie możecie poczytać w ogólnopolskiej oraz lokalnej prasie.