Zwroty/wymiany/reklamacje

W przypadku gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, mają Państwo możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów razem z oryginalnymi metkami oraz bez znamion użycia.

W przypadku oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrot należy odesłać w przeciągu 14 dni od oświadczenia zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem – wszelkie reklamacje/zwroty po tym terminie zostaną przez sklep odrzucone.

Koszty przesyłki zwracanego lub wymienianego towaru pokrywa producent, ale dotyczy to tylko towarów wadliwych. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Prosimy o zapoznanie się z instrukcjami użytkowania modeli (jeśli takie są)

Aby Państwa sprawa mogła zostać szybko rozpatrzona, zabezpieczony przed uszkodzeniem towar należy odesłać na adres:

Salon SISI Bridal, al. Piastów 4/1, 71-325 Szczecin
Do przesyłki należy dołączyć opis przyczyny zwrotu lub wymiany.

Niezbędny również do anulowania zamówienia i przyjęcia reklamacji jest odesłany do nas paragon fiskalny oraz protokół zwrotu/reklamacji wraz z podpisem

Pobierz protokół zwrotu
(Aby ściągnąć protokół należy kliknąć w powyższy odnośnik)

Informujemy, że do dokonania zwrotu/reklamacji wymagane jest nadesłanie na adres mailowy sklepu numeru konta bankowego w celu zwrotu środków(w przypadku płatności za pomocą systemu PayPal prosimy o podanie adresu email konta ).

W przypadku uszkodzenia towaru sklep sisibridal.pl zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia zwrotu/reklamacji.

W przypadku braku otrzymania środków prosimy o niezwłoczny kontakt w celu wyjaśnienia sprawy – zwrotów dokonujemy od razu po otrzymaniu wiadomości.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kontakt@sisibridal.pl

Pozostałe szczegółowe informacje można znaleźć w dziale regulamin.